Hakkımızda
stilo logo

Hakkımızda

Stilo Ayakkabı, 1976 yılında İzmir agorada  Sevde Kundura adıyla kuruldu. Firmamız ortopedik çocuk ayakkabısı ve bayan ayakkabısı üretmektedir. Titizlikle seçilen deriler ve kaliteli malzeme kullanımı, detaylara verilen önem ve işlenişteki hassaslık tüm Stilo koleksiyonuna damgasını vurmuş bu kalite anlayışı, Stilo markasının Türkiye ayakkabı sektörünün aranan markası olmasının yanı sıra Avrupa pazarındada saygın bir yer edinmesini sağlamıştır. Büyümekte olan bir firma teknolojik yeniliklerle desteklenmelidir düşüncesiyle bugün firmamız çocuk ve bayan koleksiyonunda Türkiye çapında ve Avrupa pazarında tanıtılmış ve onay görmüş.

Yeni modellerin tasarlanmasında gelişmiş bilgisayar sistemlerinden yararlanarak çocuk ve bayan ayakkabısında ihracat yaptığı ülkeler arasında Almanya Qatar , Kuveyt , Lübnan ,Filistin , Ürdün, Dubai, Ukrayna, Faransa, Azerbaycan, Amerika,  Kuveyt ve Birleşik Arap ülkeleri bulunmaktadır.

 

           Vizyon
 

Ayakkabı üretiminde lider bir Türk firması olarak küreselleşen pazarda önde gelen oyunculardan biri olmak.


Misyon
 

» Yeni teknolojiler geliştirerek ayakkabı endüstrisine katkıda bulunmak.
» Yenilikçilik ve yaratıcılık yolu ile ulusal alanda geliştirmek, üretim  kalitesini arttırmak, milli ayakkabı kullanımını sağlamak.
» Uluslararası alanda rekabetçi bir ayakkabı üreticisi olmak.

       
         

» Müşteri memnuniyetini öncelik kabul etmek
» Yapılan işte kaliteyi gözetmek
» Dürüst ve güvenilir bir marka olmayı kalıcı kılmak
» Ulusal ve uluslararası alanda rekabet edebilirliği arttırmak
» Sürekli iyileştirmek ve geliştirmek
» Çalışanların yeterliliğini ve düzenli gelişimini sağlamak

 

 

online ayakkabı satışı dünya bayileri türkiye bayileri bayi